OÜ Hampel
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 43 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Valga maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 137 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 190 645,00 | 229 103,00 | 261 938,00 | 327 797,00 | 355 530,00 |
| Ärikasum (€) | 60 459,00 | 57 334,00 | 72 424,00 | 95 524,00 | 103 798,00 |
| Puhaskasum (€) | 53 528,00 | 51 274,00 | 68 938,00 | 88 497,00 | 98 186,00 |
| Varad (€) | 172 446,00 | 194 739,00 | 245 373,00 | 298 388,00 | 374 210,00 |
| Kohustised (€) | 9 837,00 | 12 285,00 | 15 487,00 | 18 340,00 | 16 519,00 |
| Omakapital (€) | 162 609,00 | 182 454,00 | 229 886,00 | 280 048,00 | 357 691,00 |
| Raha (€) | 144 057,00 | 168 043,00 | 215 892,00 | 254 795,00 | 330 234,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 374 tuh €
- Omakapital
- 358 tuh €
- Kohustised
- 16,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 35,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,1 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
137 tuh € · 94 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 355 530,00 € · puhaskasum 98 186,00 €
müügitulu 327 797,00 € · puhaskasum 88 497,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 261 938,00 € · puhaskasum 68 938,00 €
müügitulu 229 103,00 € · puhaskasum 51 274,00 €
müügitulu 190 645,00 € · puhaskasum 53 528,00 €
müügitulu 175 296,00 € · puhaskasum 55 166,00 €
müügitulu 169 611,00 € · puhaskasum 39 171,00 €
müügitulu 157 980,00 € · puhaskasum 28 114,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Tõrva vald, Ransi küla, Tuulepealse · 68407 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20068997 / 3
müügitulu 141 326,00 € · puhaskasum 20 729,00 €
müügitulu 128 532,00 € · puhaskasum 18 808,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026