10xVentures OÜ
Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
22.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 58 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 173 098,00 | 212 233,00 | 263 347,00 | 313 291,00 | 329 260,00 |
| Ärikasum (€) | 146 909,00 | 116 111,00 | 146 105,00 | 197 780,00 | 197 693,00 |
| Puhaskasum (€) | 125 890,00 | 272 002,00 | -239 189,00 | 330 696,00 | -116 659,00 |
| Varad (€) | 2 218 025,00 | 3 001 105,00 | 3 533 090,00 | 4 101 293,00 | 2 854 856,00 |
| Kohustised (€) | 1 865 610,00 | 2 476 688,00 | 3 254 041,00 | 3 595 636,00 | 2 565 658,00 |
| Omakapital (€) | 352 415,00 | 524 417,00 | 279 049,00 | 505 657,00 | 289 198,00 |
| Raha (€) | 63 674,00 | 23 451,00 | 92 832,00 | 105 933,00 | 116 822,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 289 tuh €
- Kohustised
- 2,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 329 260,00 € · puhaskahjum 116 659,00 €
müügitulu 313 291,00 € · puhaskasum 330 696,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 263 347,00 € · puhaskahjum 239 189,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 212 233,00 € · puhaskasum 272 002,00 €
müügitulu 173 098,00 € · puhaskasum 125 890,00 €
müügitulu 94 884,00 € · puhaskasum 89 265,00 €
müügitulu 134 725,00 € · puhaskasum 155 892,00 €
müügitulu 32 000,00 € · puhaskasum 26 954,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 300,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Luige tn 14 · 13426 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20068774 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 3 925,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Nublu SPV1 OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20068774
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026