Cromar OÜ
Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 78 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 980 076,00 | 1 126 198,00 | 785 459,00 | 782 553,00 | 600 234,00 |
| Ärikasum (€) | 136 728,00 | 93 809,00 | 47 150,00 | 92 999,00 | 34 358,00 |
| Puhaskasum (€) | 130 561,00 | 92 557,00 | 37 450,00 | 82 463,00 | 26 792,00 |
| Varad (€) | 579 161,00 | 736 025,00 | 802 235,00 | 831 635,00 | 801 910,00 |
| Kohustised (€) | 84 940,00 | 149 247,00 | 178 007,00 | 152 966,00 | 106 449,00 |
| Omakapital (€) | 494 221,00 | 586 778,00 | 624 228,00 | 678 669,00 | 695 461,00 |
| Raha (€) | 257 610,00 | 88 102,00 | 102 077,00 | 169 540,00 | 200 701,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 802 tuh €
- Omakapital
- 695 tuh €
- Kohustised
- 106 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 118 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,3 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 600 234,00 € · puhaskasum 26 792,00 €
müügitulu 782 553,00 € · puhaskasum 82 463,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 785 459,00 € · puhaskasum 37 450,00 €
müügitulu 1 126 198,00 € · puhaskasum 92 557,00 €
müügitulu 980 076,00 € · puhaskasum 130 561,00 €
müügitulu 865 775,00 € · puhaskasum 139 715,00 €
müügitulu 1 167 886,00 € · puhaskasum 122 449,00 €
müügitulu 929 411,00 € · puhaskasum 149 385,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Lepna alevik, Ridaküla tee 27 · 44408 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40037787 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 511 672,00 € · puhaskasum 61 733,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Nurme tn 9 · 44315 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40037787 / 3
müügitulu 204 530,00 € · puhaskasum 19 335,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Cromar OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40037787
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026