OÜ Maderos
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 109 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.04.2026: Tori valla kõrghaljastuse hindamise, hoolduse ja raie raamleping.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 862,00 | 59 334,00 | 70 778,00 | 33 847,00 | 33 886,00 |
| Ärikasum (€) | 6 420,00 | 7 666,00 | 10 649,00 | -4 614,00 | 1 081,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 352,00 | 7 886,00 | 9 698,00 | -4 611,00 | 1 083,00 |
| Varad (€) | 33 596,00 | 41 186,00 | 45 334,00 | 45 094,00 | 38 839,00 |
| Kohustised (€) | 9 308,00 | 9 168,00 | 3 618,00 | 7 988,00 | 650,00 |
| Omakapital (€) | 24 288,00 | 32 018,00 | 41 716,00 | 37 106,00 | 38 189,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 19 579,00 | 19 501,00 | 20 707,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 38,8 tuh €
- Omakapital
- 38,2 tuh €
- Kohustised
- 650 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 8,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2023–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Teadaolev maht
- Vähemalt 6,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
5,0 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 33 886,00 € · puhaskasum 1 083,00 €
müügitulu 33 847,00 € · puhaskahjum 4 611,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 70 778,00 € · puhaskasum 9 698,00 €
müügitulu 59 334,00 € · puhaskasum 7 886,00 €
müügitulu 24 862,00 € · puhaskasum 6 352,00 €
müügitulu 27 189,00 € · puhaskahjum 1 834,00 €
müügitulu 37 452,00 € · puhaskahjum 1 479,00 €
müügitulu 100 301,00 € · puhaskasum 8 322,00 €
müügitulu 70 284,00 € · puhaskahjum 9 516,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Sindi linn, Kanarbiku tn 8 · 86704 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30053923 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Sindi linn, Kanarbiku tn 8 · 86704 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30053923 / 3
müügitulu 83 761,00 € · puhaskasum 8 381,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.08.2026