Podoloogia OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 125 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 28,0 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 47 220,00 | 47 305,00 | 68 473,00 | 39 733,00 | 37 767,00 |
| Ärikasum (€) | 25 301,00 | 13 580,00 | 11 982,00 | 87 727,00 | -10 560,00 |
| Puhaskasum (€) | 25 304,00 | 15,00 | 5 939,00 | 87 731,00 | -16 199,00 |
| Varad (€) | 177 703,00 | 66 537,00 | 46 036,00 | 133 837,00 | 97 619,00 |
| Kohustised (€) | 96,00 | 95,00 | 108,00 | 179,00 | 160,00 |
| Omakapital (€) | 177 607,00 | 66 442,00 | 45 928,00 | 133 658,00 | 97 459,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 34 767,00 | 19 782,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 97,6 tuh €
- Omakapital
- 97,5 tuh €
- Kohustised
- 160 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 348 €
- Tööjõumaksud
- 209 €
Avaliku sektori maksed
2026
28,0 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 37 767,00 € · puhaskahjum 16 199,00 €
müügitulu 39 733,00 € · puhaskasum 87 731,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 68 473,00 € · puhaskasum 5 939,00 €
müügitulu 47 305,00 € · puhaskasum 15,00 €
müügitulu 47 220,00 € · puhaskasum 25 304,00 €
müügitulu 47 112,00 € · puhaskasum 36 907,00 €
müügitulu 46 624,00 € · puhaskasum 13 261,00 €
müügitulu 59 589,00 € · puhaskasum 48 539,00 €
müügitulu 60 963,00 € · puhaskasum 32 336,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pepleri tn 5-3 · 51003 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20068119 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Pepleri tn 5-3 · 51003 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20068119 / 3
müügitulu 20 591,00 € · puhaskasum 3 562,00 €
Marina Lenzner – Prokurist: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20068119 / 2, Korraldav määrus Ä 20068119 / M1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.08.2026