2tamsalu OÜ
Fotograafia
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 128 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 798,00 | 0,00 | 0,00 | 8 392,00 | 6 062,00 |
| Ärikasum (€) | 334,00 | 0,00 | 0,00 | 5 303,00 | 1 036,00 |
| Puhaskasum (€) | 334,00 | 0,00 | 0,00 | 4 546,00 | 1 036,00 |
| Varad (€) | 8 875,00 | 8 875,00 | 8 875,00 | 8 879,00 | 8 827,00 |
| Kohustised (€) | 499,00 | 499,00 | 499,00 | 1 088,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 8 376,00 | 8 376,00 | 8 376,00 | 7 791,00 | 8 827,00 |
| Raha (€) | 7 716,00 | 7 716,00 | 7 716,00 | 7 460,00 | 8 818,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,8 tuh €
- Omakapital
- 8,8 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 4. kv
- Riiklikud maksud
- 800 €
- Tööjõumaksud
- 35 €
Muutused
müügitulu 6 062,00 € · puhaskasum 1 036,00 €
müügitulu 8 392,00 € · puhaskasum 4 546,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 798,00 € · puhaskasum 334,00 €
müügitulu 8 384,00 € · puhaskasum 2 694,00 €
müügitulu 8 411,00 € · puhaskasum 7 492,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 24,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Anseküla, Matsi · 93211 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10197453 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Salme vald, Anseküla, Matsi · 93211 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10197453 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026