Blastvent OÜ
Mujal liigitamata erimasinate tootmine
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 134 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.02.2026; lepingu maksumus 229 tuh €: Värvi-kuivatuskambri ja 2K värvisüsteemi ost ja paigaldus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 645 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 229 684,00 | 2 358 445,00 | 1 972 902,00 | 2 036 200,00 | 1 606 603,00 |
| Ärikasum (€) | 133 840,00 | 53 801,00 | 149 110,00 | 65 882,00 | -343 733,00 |
| Puhaskasum (€) | 122 259,00 | 41 022,00 | 124 187,00 | 49 473,00 | -363 883,00 |
| Varad (€) | 755 319,00 | 772 179,00 | 799 820,00 | 675 661,00 | 713 862,00 |
| Kohustised (€) | 395 108,00 | 411 903,00 | 401 422,00 | 264 833,00 | 701 917,00 |
| Omakapital (€) | 360 211,00 | 360 276,00 | 398 398,00 | 410 828,00 | 11 945,00 |
| Raha (€) | 38 713,00 | 47 635,00 | 61 816,00 | 26 965,00 | 4 734,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 10,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 714 tuh €
- Omakapital
- 11,9 tuh €
- Kohustised
- 702 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 898 tuh €
- Riiklikud maksud
- 135 tuh €
- Tööjõumaksud
- 36,5 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
645 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 606 603,00 € · puhaskahjum 363 883,00 €
müügitulu 2 036 200,00 € · puhaskasum 49 473,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 972 902,00 € · puhaskasum 124 187,00 €
müügitulu 2 358 445,00 € · puhaskasum 41 022,00 €
müügitulu 2 229 684,00 € · puhaskasum 122 259,00 €
müügitulu 2 329 370,00 € · puhaskasum 189 575,00 €
50 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
müügitulu 1 471 386,00 € · puhaskasum 153 607,00 €
müügitulu 1 702 858,00 € · puhaskasum 52 251,00 €
müügitulu 1 944 498,00 € · puhaskasum 71 567,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sepa tn 14 · 11712 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10197276 / 4
müügitulu 950 713,00 € · puhaskasum 16 852,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026