Refras OÜ
Mootorsõidukite jaemüük
18.09.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 143 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 4 800,00 | 892 186,00 | 25 200,00 |
| Ärikasum (€) | -1 944,00 | -33 156,00 | -189 431,00 | -80 169,00 | -82 479,00 |
| Puhaskasum (€) | 193 831,00 | 2 095 751,00 | 1 341 216,00 | 117 493,00 | 517 169,00 |
| Varad (€) | 487 780,00 | 2 115 228,00 | 2 382 383,00 | 2 513 630,00 | 2 969 266,00 |
| Kohustised (€) | 291 449,00 | 16 977,00 | 14 340,00 | 210 594,00 | 210 887,00 |
| Omakapital (€) | 196 331,00 | 2 098 251,00 | 2 368 043,00 | 2 303 036,00 | 2 758 379,00 |
| Raha (€) | 153 514,00 | 1 220 931,00 | 392 183,00 | 42 336,00 | 20 185,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,8 mln €
- Kohustised
- 211 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 25 200,00 € · puhaskasum 517 169,00 €
müügitulu 892 186,00 € · puhaskasum 117 493,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 6b · 10616 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10196998 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 800,00 € · puhaskasum 1 341 216,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 2 095 751,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 193 831,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 303 342,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 119 356,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 92 644,00 €
müügitulu 1 200,00 € · puhaskasum 104 481,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kase tn 43/2 · 12012 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10196998 / 3
müügitulu 15 900,00 € · puhaskasum 50 087,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.09.2026