Romelina OÜ
Muu toitlustamine
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 148 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 40 559,00 | 47 767,00 | 36 126,00 | 35 545,00 | 40 653,00 |
| Ärikasum (€) | 9,00 | 3,00 | 1,00 | 270,00 | -417,00 |
| Puhaskasum (€) | 9,00 | 3,00 | 1,00 | 270,00 | -417,00 |
| Varad (€) | 9 894,00 | 9 736,00 | 8 069,00 | 7 773,00 | 8 476,00 |
| Kohustised (€) | 7 240,00 | 7 079,00 | 5 411,00 | 4 845,00 | 5 965,00 |
| Omakapital (€) | 2 654,00 | 2 657,00 | 2 658,00 | 2 928,00 | 2 511,00 |
| Raha (€) | 300,00 | 974,00 | 22,00 | 520,00 | 807,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,5 tuh €
- Omakapital
- 2,5 tuh €
- Kohustised
- 6,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 707 €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
14,3 tuh € · 15 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 40 653,00 € · puhaskahjum 417,00 €
müügitulu 35 545,00 € · puhaskasum 270,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 36 126,00 € · puhaskasum 1,00 €
müügitulu 47 767,00 € · puhaskasum 3,00 €
müügitulu 40 559,00 € · puhaskasum 9,00 €
müügitulu 32 483,00 € · puhaskasum 41,00 €
müügitulu 39 631,00 € · puhaskasum 29,00 €
müügitulu 35 886,00 € · puhaskasum 6,00 €
müügitulu 28 964,00 € · puhaskasum 5,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Ortuma küla, Metsa · 65231 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20067912 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Vastseliina vald, Ortuma küla, Metsa · 65231 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20067912 / 2
müügitulu 33 507,00 € · puhaskasum 49,00 €
Romelina OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20067912
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.08.2026