Jobbatical OÜ
Ajutise tööjõu rent
16.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 150 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 571 979,00 | 3 781 436,00 | 2 645 904,00 | 3 136 735,00 | 4 002 585,00 |
| Ärikasum (€) | -1 390 202,00 | -1 868 848,00 | -3 793 402,00 | -3 314 392,00 | -1 532 174,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 414 493,00 | -1 915 514,00 | -3 761 915,00 | -3 280 221,00 | -1 587 071,00 |
| Varad (€) | 2 849 343,00 | 10 105 876,00 | 5 948 288,00 | 3 267 747,00 | 2 507 328,00 |
| Kohustised (€) | 1 925 669,00 | 1 360 313,00 | 2 711 134,00 | 3 310 726,00 | 4 137 062,00 |
| Omakapital (€) | 923 674,00 | 8 745 563,00 | 3 237 154,00 | -42 979,00 | -1 629 734,00 |
| Raha (€) | 1 577 987,00 | 8 045 068,00 | 3 710 916,00 | 487 571,00 | 210 887,00 |
| Töötajate arv | — | — | 29,00 | 20,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- -1,6 mln €
- Kohustised
- 4,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 58,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 59,0 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
2026
10,2 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 4 002 585,00 € · puhaskahjum 1 587 071,00 €
müügitulu 3 136 735,00 € · puhaskahjum 3 280 221,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7b · 10117 · kanne 30 · Menetlus: Kanne Ä 10196760 / 32
müügitulu 2 645 904,00 € · puhaskahjum 3 761 915,00 €
müügitulu 3 781 436,00 € · puhaskahjum 1 915 514,00 €
müügitulu 1 571 979,00 € · puhaskahjum 1 414 493,00 €
650 000,00 € · pandipidaja INVEREADY ASSET MANAGEMENT SGEIC SA
Inveready Venture Finance III F.C.R PyMe sai osanikuks: 0,51% · 144,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10196760 / 24
müügitulu 739 167,00 € · puhaskahjum 840 165,00 €
müügitulu 388 662,00 € · puhaskahjum 1 893 122,00 €
müügitulu 303 790,00 € · puhaskahjum 2 570 374,00 €
müügitulu 225 191,00 € · puhaskahjum 1 971 362,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Niine tn 11 · 10414 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10196760 / 14
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10196760 / 12
müügitulu 63 337,00 € · puhaskahjum 1 239 058,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.08.2026