Motta Invest OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 157 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 115,00 | 87 735,00 | 89 459,00 | 90 778,00 | 86 989,00 |
| Ärikasum (€) | 29 494,00 | 60 453,00 | 41 552,00 | 45 763,00 | 19 248,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 496,00 | 60 457,00 | 41 561,00 | 35 776,00 | 19 258,00 |
| Varad (€) | 356 947,00 | 883 703,00 | 1 120 204,00 | 1 116 151,00 | 1 065 532,00 |
| Kohustised (€) | 111 495,00 | 577 795,00 | 737 735,00 | 737 906,00 | 668 028,00 |
| Omakapital (€) | 245 452,00 | 305 908,00 | 382 469,00 | 378 245,00 | 397 504,00 |
| Raha (€) | 42 056,00 | 64 161,00 | 109 481,00 | 99 920,00 | 58 096,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 398 tuh €
- Kohustised
- 668 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vanaturu kael 7 // Vene tn 1 · 10123 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10196609 / 11
müügitulu 86 989,00 € · puhaskasum 19 258,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 90 778,00 € · puhaskasum 35 776,00 €
müügitulu 89 459,00 € · puhaskasum 41 561,00 €
müügitulu 87 735,00 € · puhaskasum 60 457,00 €
Mirell Merirand – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kandemäärus muu kohtulahendi täitmiseks Ä 10196609 / 6
müügitulu 35 115,00 € · puhaskasum 29 496,00 €
müügitulu 39 600,00 € · puhaskasum 36 298,00 €
müügitulu 51 084,00 € · puhaskasum 48 253,00 €
müügitulu 14 516,00 € · puhaskasum 12 034,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vanaturu kael 7 // Vene tn 1 · 10140 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10196609 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 210,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 228,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Motta Invest OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10196609
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026