ERTENERGY OÜ
Elektrienergia jaotus
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 170 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 415 751,00 | 29 020 883,00 | 48 481 769,00 | 50 866 410,00 | 82 540 846,00 |
| Ärikasum (€) | 17 896,00 | 30 732,00 | 274 186,00 | 160 154,00 | 334 448,00 |
| Puhaskasum (€) | 25 096,00 | 55 781,00 | 329 051,00 | 425 785,00 | 274 913,00 |
| Varad (€) | 5 092 421,00 | 5 148 303,00 | 5 477 401,00 | 5 740 789,00 | 5 056 788,00 |
| Kohustised (€) | 2 851,00 | 2 952,00 | 2 999,00 | 602,00 | 1 687,00 |
| Omakapital (€) | 5 089 570,00 | 5 145 351,00 | 5 474 402,00 | 5 740 187,00 | 5 055 101,00 |
| Raha (€) | 4 321 687,00 | 2 222 229,00 | 484 285,00 | 190 649,00 | 186 830,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,1 mln €
- Omakapital
- 5,1 mln €
- Kohustised
- 1,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 1,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
Muutused
müügitulu 82 540 846,00 € · puhaskasum 274 913,00 €
müügitulu 50 866 410,00 € · puhaskasum 425 785,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Suve tn 2-43 · 10149 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10196209 / 9
müügitulu 48 481 769,00 € · puhaskasum 329 051,00 €
müügitulu 29 020 883,00 € · puhaskasum 55 781,00 €
müügitulu 5 415 751,00 € · puhaskasum 25 096,00 €
müügitulu 3 966 010,00 € · puhaskasum 12 113,00 €
müügitulu 1 088 804,00 € · puhaskasum 8 888,00 €
müügitulu 38 375 966,00 € · puhaskasum 50 630,00 €
müügitulu 51 367 376,00 € · puhaskasum 399 314,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Suve tn 2-27 · 10149 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10196209 / 6
müügitulu 13 180 800,00 € · puhaskasum 181 621,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026