TixMet OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 179 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 145 911,00 | 65 108,00 | 40 311,00 | 39 543,00 | 78 177,00 |
| Ärikasum (€) | -3 700,00 | -37 007,00 | -46 415,00 | -40 050,00 | -5 014,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 693,00 | -37 817,00 | -46 271,00 | -40 048,00 | -5 013,00 |
| Varad (€) | 235 073,00 | 175 639,00 | 137 587,00 | 88 171,00 | 79 548,00 |
| Kohustised (€) | 31 801,00 | 15 183,00 | 23 403,00 | 14 035,00 | 10 425,00 |
| Omakapital (€) | 203 272,00 | 160 456,00 | 114 184,00 | 74 136,00 | 69 123,00 |
| Raha (€) | 43 538,00 | 32 063,00 | 23 537,00 | 15 645,00 | 12 409,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 79,5 tuh €
- Omakapital
- 69,1 tuh €
- Kohustised
- 10,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 77,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 15,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 78 177,00 € · puhaskahjum 5 013,00 €
müügitulu 39 543,00 € · puhaskahjum 40 048,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 40 311,00 € · puhaskahjum 46 271,00 €
müügitulu 65 108,00 € · puhaskahjum 37 817,00 €
müügitulu 145 911,00 € · puhaskahjum 3 693,00 €
müügitulu 210 429,00 € · puhaskasum 20 586,00 €
müügitulu 124 481,00 € · puhaskahjum 18 586,00 €
müügitulu 245 906,00 € · puhaskasum 9 118,00 €
müügitulu 167 104,00 € · puhaskasum 26 052,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Rõuge alevik, Uus tn 1-4 · 66201 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20067504 / 3
müügitulu 324 180,00 € · puhaskasum 129 830,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026