KinoGlaz OÜ
Kinofilmide ja videote tootmine
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 196 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 20 329,00 | 31 345,00 | 36 313,00 | 32 027,00 | 32 360,00 |
| Ärikasum (€) | -2 336,00 | 2 079,00 | 5 888,00 | 5 370,00 | 13 593,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 084,00 | 111,00 | 5 888,00 | 1 466,00 | 13 593,00 |
| Varad (€) | 30 935,00 | 25 444,00 | 31 401,00 | 16 800,00 | 29 002,00 |
| Kohustised (€) | 1 248,00 | 1 146,00 | 1 215,00 | 948,00 | 19,00 |
| Omakapital (€) | 29 687,00 | 24 298,00 | 30 186,00 | 15 852,00 | 28 983,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 6 414,00 | 10 005,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 29,0 tuh €
- Omakapital
- 29,0 tuh €
- Kohustised
- 19 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 365 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 32 360,00 € · puhaskasum 13 593,00 €
müügitulu 32 027,00 € · puhaskasum 1 466,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 36 313,00 € · puhaskasum 5 888,00 €
müügitulu 31 345,00 € · puhaskasum 111,00 €
müügitulu 20 329,00 € · puhaskahjum 2 084,00 €
müügitulu 14 642,00 € · puhaskahjum 2 420,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Võrumõisa küla, Konnametsa tee 22/1 · 65555 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20067470 / 6
müügitulu 26 219,00 € · puhaskasum 863,00 €
müügitulu 26 962,00 € · puhaskasum 592,00 €
müügitulu 23 979,00 € · puhaskasum 9 457,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Petseri tn 18 · 65610 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20067470 / 4
müügitulu 10 668,00 € · puhaskasum 9 036,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026