Yes Catering OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
31.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 10 765,13 € → 10 065,13 € · vähenes 700,00 € · sh tasumisgraafikus 10 065,13 € · graafiku lõpp 29.02.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 206 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 68 253,00 | 298 088,00 | 386 525,00 | 468 342,00 |
| Ärikasum (€) | 0,00 | 16 830,00 | 9 717,00 | 4 707,00 | 3 512,00 |
| Puhaskasum (€) | 0,00 | 16 830,00 | 9 717,00 | 4 516,00 | 3 516,00 |
| Varad (€) | 0,00 | 30 193,00 | 57 590,00 | 65 503,00 | 78 325,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 13 364,00 | 31 044,00 | 35 441,00 | 44 747,00 |
| Omakapital (€) | 0,00 | 16 829,00 | 26 546,00 | 30 062,00 | 33 578,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 11 195,00 | 27 836,00 | 21 315,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 78,3 tuh €
- Omakapital
- 33,6 tuh €
- Kohustised
- 44,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 166 tuh €
- Riiklikud maksud
- 28,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,3 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Avaliku sektori maksed
2026
10,5 tuh € · 19 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
10 765,13 € → 10 065,13 € · vähenes 700,00 € · sh tasumisgraafikus 10 065,13 € · graafiku lõpp 29.02.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
11 312,13 € → 10 765,13 € · vähenes 547,00 € · sh tasumisgraafikus 10 765,13 € · graafiku lõpp 29.02.2028 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
maksuvõlg 11 312,13 € · sh tasumisgraafikus 11 312,13 € · graafiku lõpp 29.02.2028 · vanima nõude tähtpäev 18.09.2026
maksuvõlg 5 216,28 € · sh tasumisgraafikus 5 216,28 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
Varasemad muutused
5 916,28 € → 5 216,28 € · vähenes 700,00 € · sh tasumisgraafikus 5 216,28 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
6 616,28 € → 5 916,28 € · vähenes 700,00 € · sh tasumisgraafikus 5 916,28 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026
müügitulu 468 342,00 € · puhaskasum 3 516,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. Kuhlbarsi tn 6-1 · 10128 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10195048 / 7
müügitulu 386 525,00 € · puhaskasum 4 516,00 €
müügitulu 298 088,00 € · puhaskasum 9 717,00 €
müügitulu 68 253,00 € · puhaskasum 16 830,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Hansu tn 36/2-15 · 13523 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10195048 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vabaduse väljak 10 · 10146 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10195048 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026