Company Europe OÜ
Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 232 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 516 401,00 | 1 610 717,00 | 1 514 630,00 | 1 509 817,00 | 1 370 392,00 |
| Ärikasum (€) | 365 427,00 | 253 649,00 | 252 403,00 | 279 835,00 | 311 628,00 |
| Puhaskasum (€) | 333 246,00 | 227 308,00 | 219 515,00 | 227 199,00 | 258 765,00 |
| Varad (€) | 352 740,00 | 302 082,00 | 316 350,00 | 336 822,00 | 369 262,00 |
| Kohustised (€) | 127 876,00 | 98 162,00 | 93 915,00 | 158 887,00 | 175 511,00 |
| Omakapital (€) | 224 864,00 | 203 920,00 | 222 435,00 | 177 935,00 | 193 751,00 |
| Raha (€) | 233 366,00 | 161 921,00 | 186 862,00 | 222 092,00 | 222 208,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 18,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 369 tuh €
- Omakapital
- 194 tuh €
- Kohustised
- 176 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 533 tuh €
- Riiklikud maksud
- 84,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 69,7 tuh €
- Töötajaid
- 19,00
Muutused
müügitulu 1 370 392,00 € · puhaskasum 258 765,00 €
müügitulu 1 509 817,00 € · puhaskasum 227 199,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 514 630,00 € · puhaskasum 219 515,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 2 · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10194050 / 9
müügitulu 1 610 717,00 € · puhaskasum 227 308,00 €
müügitulu 1 516 401,00 € · puhaskasum 333 246,00 €
müügitulu 630 661,00 € · puhaskasum 124 768,00 €
müügitulu 1 353 005,00 € · puhaskasum 319 603,00 €
müügitulu 1 252 249,00 € · puhaskasum 241 159,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 47a-28 · 10416 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10194050 / 7
müügitulu 1 026 758,00 € · puhaskasum 161 612,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 554 543,00 € · puhaskasum 165 195,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Company Europe UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10194050
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026