Tulundusühistu Saaremaa Siga
Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus
31.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 16 960,70 € → 16 960,70 € · sh tasumisgraafikus 7 959,89 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 233 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 300 517,00 | 7 756 464,00 | 8 254 699,00 | 6 811 107,00 | 5 871 912,00 |
| Ärikasum (€) | 75 850,00 | 24 148,00 | -679 292,00 | 606 564,00 | 252 241,00 |
| Puhaskasum (€) | 54 676,00 | 6 306,00 | -695 980,00 | 593 328,00 | 230 332,00 |
| Varad (€) | 1 282 859,00 | 1 997 217,00 | 1 989 231,00 | 765 228,00 | 1 093 838,00 |
| Kohustised (€) | 1 173 844,00 | 1 881 896,00 | 2 569 890,00 | 752 559,00 | 848 837,00 |
| Omakapital (€) | 109 015,00 | 115 321,00 | -580 659,00 | 12 669,00 | 245 001,00 |
| Raha (€) | 122,00 | 3,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 245 tuh €
- Kohustised
- 849 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 7,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
16 960,70 € → 16 960,70 € · sh tasumisgraafikus 7 959,89 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
15 097,06 € → 16 960,70 € · suurenes 1 863,64 € · sh tasumisgraafikus 10 614,89 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
10 614,89 € → 15 097,06 € · suurenes 4 482,17 € · sh tasumisgraafikus 10 614,89 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
10 509,89 € → 10 614,89 € · suurenes 105,00 € · sh tasumisgraafikus 10 614,89 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
Varasemad muutused
maksuvõlg 10 509,89 € · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 871 912,00 € · puhaskasum 230 332,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 6 811 107,00 € · puhaskasum 593 328,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 8 254 699,00 € · puhaskahjum 695 980,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 7 756 464,00 € · puhaskasum 6 306,00 €
müügitulu 3 300 517,00 € · puhaskasum 54 676,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 888 568,00 € · puhaskahjum 6 415,00 €
müügitulu 1 386 876,00 € · puhaskasum 8 805,00 €
müügitulu 307 723,00 € · puhaskasum 3 603,00 €
müügitulu 737 892,00 € · puhaskasum 9 522,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Valjala alevik, Tehase tn 1 · 94302 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30053141 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Valjala vald, Valjala alevik, Tehase tn 1 · 94302 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30053141 / 3
müügitulu 741 639,00 € · puhaskasum 18 768,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Tulundusühistu · TÜH · kanne 1 · piiratud vastutusega tulundusühistu: PTÜH · kanne 1 · Tulundusühistu Saaremaa Siga: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 30053141
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026