Kenro OÜ
Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 238 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 45 804,00 | 70 366,00 | 122 400,00 | 241 389,00 | 133 146,00 |
| Ärikasum (€) | 11 774,00 | -16 572,00 | 36 352,00 | -13 949,00 | 12 178,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 774,00 | -16 572,00 | 36 356,00 | -13 949,00 | 12 178,00 |
| Varad (€) | 96 234,00 | 86 581,00 | 129 575,00 | 450 039,00 | 538 495,00 |
| Kohustised (€) | 2 623,00 | 10 286,00 | 16 924,00 | 351 337,00 | 426 192,00 |
| Omakapital (€) | 93 611,00 | 76 295,00 | 112 651,00 | 98 702,00 | 112 303,00 |
| Raha (€) | 36 421,00 | 0,00 | 19 456,00 | 10 220,00 | 15 910,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 538 tuh €
- Omakapital
- 112 tuh €
- Kohustised
- 426 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 133 146,00 € · puhaskasum 12 178,00 €
müügitulu 241 389,00 € · puhaskahjum 13 949,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 122 400,00 € · puhaskasum 36 356,00 €
müügitulu 70 366,00 € · puhaskahjum 16 572,00 €
müügitulu 45 804,00 € · puhaskasum 11 774,00 €
müügitulu 88 105,00 € · puhaskasum 10 846,00 €
müügitulu 200 768,00 € · puhaskasum 89 960,00 €
müügitulu 100 027,00 € · puhaskasum 26 639,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 63 · 12915 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10193857 / 3
müügitulu 6 518,00 € · puhaskasum 3 693,00 €
Kenro OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10193857 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026