OÜ SP marketing & sale
Jaemüük posti või Interneti teel
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 258 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 26 646,00 | 55 425,00 | 92 178,00 | 114 859,00 | 174 818,00 |
| Ärikasum (€) | -17 049,00 | 5 348,00 | 25 475,00 | -5 254,00 | 36 390,00 |
| Puhaskasum (€) | -17 049,00 | 5 348,00 | 25 475,00 | -5 254,00 | 33 204,00 |
| Varad (€) | 52 812,00 | 70 081,00 | 81 813,00 | 83 473,00 | 86 484,00 |
| Kohustised (€) | 22 913,00 | 32 759,00 | 19 016,00 | 33 969,00 | 14 976,00 |
| Omakapital (€) | 29 899,00 | 37 322,00 | 62 797,00 | 49 504,00 | 71 508,00 |
| Raha (€) | 18,00 | 75,00 | 2 044,00 | 618,00 | 9 179,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 86,5 tuh €
- Omakapital
- 71,5 tuh €
- Kohustised
- 15,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 48,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 174 818,00 € · puhaskasum 33 204,00 €
müügitulu 114 859,00 € · puhaskahjum 5 254,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 92 178,00 € · puhaskasum 25 475,00 €
müügitulu 55 425,00 € · puhaskasum 5 348,00 €
müügitulu 26 646,00 € · puhaskahjum 17 049,00 €
müügitulu 24 266,00 € · puhaskahjum 6 246,00 €
müügitulu 80 810,00 € · puhaskasum 4 616,00 €
müügitulu 66 226,00 € · puhaskasum 29 661,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Rahkla küla, Roovi · 44220 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10193186 / 6
müügitulu 46 438,00 € · puhaskasum 3 847,00 €
müügitulu 23 550,00 € · puhaskasum 14 606,00 €
OÜ SP marketing & sale: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10193186 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.04 · 31.03 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10193186 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Moretrade UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10193186
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026