Eastforest OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 270 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 27 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 23.04.2025: Istutustööd Kirde piirkonnas.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 559 230,00 | 3 293 573,00 | 3 367 993,00 | 4 521 226,00 | 4 891 570,00 |
| Ärikasum (€) | 203 624,00 | 283 505,00 | 318 936,00 | 424 283,00 | 269 628,00 |
| Puhaskasum (€) | 177 547,00 | 248 704,00 | 292 744,00 | 293 948,00 | 181 734,00 |
| Varad (€) | 1 714 760,00 | 1 947 759,00 | 2 026 227,00 | 3 933 449,00 | 4 345 470,00 |
| Kohustised (€) | 1 083 112,00 | 1 067 407,00 | 885 977,00 | 2 499 522,00 | 2 763 809,00 |
| Omakapital (€) | 631 648,00 | 880 352,00 | 1 140 250,00 | 1 433 927,00 | 1 581 661,00 |
| Raha (€) | 28 699,00 | 67 548,00 | 16 461,00 | 113 257,00 | 193 469,00 |
| Töötajate arv | — | — | 44,00 | 37,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,3 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 2,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 214 tuh €
- Riiklikud maksud
- 114 tuh €
- Tööjõumaksud
- 125 tuh €
- Töötajaid
- 60,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 17
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,7 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 891 570,00 € · puhaskasum 181 734,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 4 521 226,00 € · puhaskasum 293 948,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 367 993,00 € · puhaskasum 292 744,00 €
müügitulu 3 293 573,00 € · puhaskasum 248 704,00 €
müügitulu 3 559 230,00 € · puhaskasum 177 547,00 €
müügitulu 2 765 462,00 € · puhaskasum 107 249,00 €
müügitulu 2 373 818,00 € · puhaskasum 333 018,00 €
müügitulu 2 944 596,00 € · puhaskasum 14 503,00 €
müügitulu 1 486 665,00 € · puhaskasum 101 659,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Mäetaguse alevik, Remondi · 41301 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40036899 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Mäetaguse vald, Mäetaguse alevik, Remondi · 41301 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40036899 / 6
müügitulu 1 022 437,00 € · puhaskasum 115 543,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Eastforest OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40036899
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026