Metsahaldur OÜ
Metsaraie
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 301 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 507 294,00 | 1 594 896,00 | 2 012 934,00 | 374 835,00 | 612 808,00 |
| Ärikasum (€) | 71 407,00 | 8 306,00 | -122 761,00 | -226 959,00 | -21 195,00 |
| Puhaskasum (€) | 70 865,00 | 10 831,00 | -122 289,00 | -203 402,00 | -20 698,00 |
| Varad (€) | 939 165,00 | 2 230 606,00 | 796 413,00 | 478 278,00 | 478 254,00 |
| Kohustised (€) | 191 720,00 | 1 472 330,00 | 160 426,00 | 45 693,00 | 71 676,00 |
| Omakapital (€) | 747 445,00 | 758 276,00 | 635 987,00 | 432 585,00 | 406 578,00 |
| Raha (€) | 154 820,00 | 819 598,00 | 30 233,00 | 19 896,00 | 18 978,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 478 tuh €
- Omakapital
- 407 tuh €
- Kohustised
- 71,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 48,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 612 808,00 € · puhaskahjum 20 698,00 €
müügitulu 374 835,00 € · puhaskahjum 203 402,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 012 934,00 € · puhaskahjum 122 289,00 €
müügitulu 1 594 896,00 € · puhaskasum 10 831,00 €
müügitulu 1 507 294,00 € · puhaskasum 70 865,00 €
müügitulu 1 305 768,00 € · puhaskasum 47 557,00 €
müügitulu 1 793 588,00 € · puhaskasum 31 284,00 €
müügitulu 2 992 096,00 € · puhaskasum 175 553,00 €
müügitulu 1 727 434,00 € · puhaskasum 145 076,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Männiku tee 70a · 11212 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10191642 / 3
müügitulu 1 353 782,00 € · puhaskasum 146 219,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026