Ajaver Management OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 310 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 29 691,00 | 35 321,00 | 49 805,00 | 68 869,00 | 96 319,00 |
| Ärikasum (€) | 8 749,00 | 4 539,00 | 20 236,00 | 36 229,00 | 63 956,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 216,00 | 4 548,00 | 20 242,00 | 27 025,00 | 54 782,00 |
| Varad (€) | 132 362,00 | 137 579,00 | 136 944,00 | 281 051,00 | 310 495,00 |
| Kohustised (€) | 70 832,00 | 71 501,00 | 50 624,00 | 167 706,00 | 142 368,00 |
| Omakapital (€) | 61 530,00 | 66 078,00 | 86 320,00 | 113 345,00 | 168 127,00 |
| Raha (€) | 347,00 | 5 031,00 | 21 525,00 | 513,00 | 16 070,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 310 tuh €
- Omakapital
- 168 tuh €
- Kohustised
- 142 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 20,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 96 319,00 € · puhaskasum 54 782,00 €
müügitulu 68 869,00 € · puhaskasum 27 025,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 49 805,00 € · puhaskasum 20 242,00 €
müügitulu 35 321,00 € · puhaskasum 4 548,00 €
müügitulu 29 691,00 € · puhaskasum 8 216,00 €
müügitulu 23 632,00 € · puhaskasum 3 001,00 €
müügitulu 35 678,00 € · puhaskasum 7 771,00 €
müügitulu 36 062,00 € · puhaskasum 10 692,00 €
müügitulu 35 838,00 € · puhaskasum 13 329,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Niine tn 10-2 · 10414 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10191267 / 4
müügitulu 43 947,00 € · puhaskasum 10 197,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026