OÜ Kangekael
Mujal liigitamata tervishoiualad
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 330 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 17,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 29 843,00 | 37 818,00 | 37 573,00 | 39 903,00 | 38 426,00 |
| Ärikasum (€) | 12 913,00 | 3 465,00 | -815,00 | 5 981,00 | 222,00 |
| Puhaskasum (€) | 12 913,00 | 3 115,00 | -1 324,00 | -196,00 | 232,00 |
| Varad (€) | 54 770,00 | 58 992,00 | 57 668,00 | 45 218,00 | 33 628,00 |
| Kohustised (€) | 1 016,00 | 2 123,00 | 2 123,00 | 12 869,00 | 1 047,00 |
| Omakapital (€) | 53 754,00 | 56 869,00 | 55 545,00 | 32 349,00 | 32 581,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 18 068,00 | 12 278,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 33,6 tuh €
- Omakapital
- 32,6 tuh €
- Kohustised
- 1,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
17,2 tuh € · 14 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 38 426,00 € · puhaskasum 232,00 €
müügitulu 39 903,00 € · puhaskahjum 196,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 37 573,00 € · puhaskahjum 1 324,00 €
müügitulu 37 818,00 € · puhaskasum 3 115,00 €
müügitulu 29 843,00 € · puhaskasum 12 913,00 €
müügitulu 11 851,00 € · puhaskahjum 830,00 €
müügitulu 31 035,00 € · puhaskasum 11 641,00 €
müügitulu 21 407,00 € · puhaskasum 4 526,00 €
müügitulu 13 876,00 € · puhaskasum 9 145,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Tusti küla, Virga-Mari · 70113 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20066053 / 2
müügitulu 18 163,00 € · puhaskasum 16 142,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026