Ingver Investments OÜ
Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
04.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 3 269,31 € → 2 461,62 € · vähenes 807,69 € · sh tasumisgraafikus 2 461,62 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 349 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 54 493,00 | 82 771,00 | 59 679,00 | 119 434,00 | 83 714,00 |
| Ärikasum (€) | 5 669,00 | 17 244,00 | 10 935,00 | 32 609,00 | 7 443,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 195,00 | 16 691,00 | 7 793,00 | 28 713,00 | 6 465,00 |
| Varad (€) | 53 031,00 | 69 682,00 | 79 487,00 | 94 896,00 | 91 003,00 |
| Kohustised (€) | 20 309,00 | 20 270,00 | 32 282,00 | 32 978,00 | 22 620,00 |
| Omakapital (€) | 32 722,00 | 49 412,00 | 47 205,00 | 61 918,00 | 68 383,00 |
| Raha (€) | 15 901,00 | 20 111,00 | 23 443,00 | 27 330,00 | 26 746,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 91,0 tuh €
- Omakapital
- 68,4 tuh €
- Kohustised
- 22,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,7 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
3 269,31 € → 2 461,62 € · vähenes 807,69 € · sh tasumisgraafikus 2 461,62 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
2 461,62 € → 3 269,31 € · suurenes 807,69 € · sh tasumisgraafikus 2 461,62 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
3 284,92 € → 2 461,62 € · vähenes 823,30 € · sh tasumisgraafikus 2 461,62 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
3 615,93 € → 3 284,92 € · vähenes 331,01 € · sh tasumisgraafikus 3 284,92 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
Varasemad muutused
3 284,92 € → 3 615,93 € · suurenes 331,01 € · sh tasumisgraafikus 3 284,92 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
4 108,22 € → 3 284,92 € · vähenes 823,30 € · sh tasumisgraafikus 3 284,92 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
4 931,52 € → 4 108,22 € · vähenes 823,30 € · sh tasumisgraafikus 4 108,22 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.12.2025
3 506,87 € → 4 931,52 € · suurenes 1 424,65 € · sh tasumisgraafikus 4 931,52 € · graafiku lõpp 15.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.12.2025
müügitulu 83 714,00 € · puhaskasum 6 465,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Linnavere tee 13 · 61709 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20065904 / 8
müügitulu 119 434,00 € · puhaskasum 28 713,00 €
müügitulu 59 679,00 € · puhaskasum 7 793,00 €
müügitulu 82 771,00 € · puhaskasum 16 691,00 €
müügitulu 54 493,00 € · puhaskasum 5 195,00 €
müügitulu 50 326,00 € · puhaskasum 16 519,00 €
müügitulu 37 488,00 € · puhaskasum 4 916,00 €
müügitulu 34 978,00 € · puhaskahjum 2 159,00 €
müügitulu 36 021,00 € · puhaskasum 4 452,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kapsa tn 12-3 · 51007 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20065904 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Kapsa tn 12-3 · 51007 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20065904 / 4
müügitulu 32 212,00 € · puhaskahjum 10 482,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ingver Investments OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20065904
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026