Andre Farm OÜ
Piimakarjakasvatus
05.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 2 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 390 999,00 | 618 751,00 | 641 302,00 | 681 009,00 | 988 990,00 |
| Ärikasum (€) | 72 822,00 | 143 384,00 | 68 387,00 | 90 003,00 | 133 198,00 |
| Puhaskasum (€) | 42 940,00 | 121 935,00 | 29 070,00 | 44 433,00 | 71 580,00 |
| Varad (€) | 1 486 168,00 | 1 676 057,00 | 2 168 023,00 | 2 264 613,00 | 2 115 930,00 |
| Kohustised (€) | 853 935,00 | 924 311,00 | 1 385 278,00 | 1 437 741,00 | 1 223 168,00 |
| Omakapital (€) | 632 233,00 | 751 746,00 | 782 745,00 | 826 872,00 | 892 762,00 |
| Raha (€) | 3 900,00 | 1 694,00 | 15 557,00 | 1 466,00 | 38 752,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,1 mln €
- Omakapital
- 893 tuh €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 195 tuh €
- Riiklikud maksud
- 14,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,3 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
7,1 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 988 990,00 € · puhaskasum 71 580,00 €
müügitulu 681 009,00 € · puhaskasum 44 433,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Talvikese küla, Andre · 62028 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20065697 / 10
müügitulu 641 302,00 € · puhaskasum 29 070,00 €
müügitulu 618 751,00 € · puhaskasum 121 935,00 €
200 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
100 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi kustutamiskanne
müügitulu 390 999,00 € · puhaskasum 42 940,00 €
müügitulu 407 743,00 € · puhaskasum 28 091,00 €
müügitulu 360 693,00 € · puhaskasum 47 029,00 €
müügitulu 326 378,00 € · puhaskasum 15 301,00 €
müügitulu 312 056,00 € · puhaskasum 156 801,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Talvikese küla, Andre · 62028 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20065697 / 5
200 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
müügitulu 265 645,00 € · puhaskasum 219 103,00 €
100 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Andre Farm OÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20065697
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026