Lintexon OÜ
Mehaaniline metallitöötlus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 20 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 38,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 679 268,00 | 1 072 932,00 | 931 885,00 | 814 620,00 | 1 382 579,00 |
| Ärikasum (€) | 141 602,00 | 238 079,00 | 236 228,00 | 43 792,00 | 59 358,00 |
| Puhaskasum (€) | 139 886,00 | 206 069,00 | 231 525,00 | 38 246,00 | 54 054,00 |
| Varad (€) | 418 437,00 | 676 280,00 | 915 591,00 | 1 044 638,00 | 1 020 726,00 |
| Kohustised (€) | 55 928,00 | 207 701,00 | 215 603,00 | 306 404,00 | 228 438,00 |
| Omakapital (€) | 362 509,00 | 468 579,00 | 699 988,00 | 738 234,00 | 792 288,00 |
| Raha (€) | 102 355,00 | 134 555,00 | 253 653,00 | 146 997,00 | 142 235,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,0 mln €
- Omakapital
- 792 tuh €
- Kohustised
- 228 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 418 tuh €
- Riiklikud maksud
- 22,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,1 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
2026
38,8 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 382 579,00 € · puhaskasum 54 054,00 €
müügitulu 814 620,00 € · puhaskasum 38 246,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 931 885,00 € · puhaskasum 231 525,00 €
müügitulu 1 072 932,00 € · puhaskasum 206 069,00 €
müügitulu 679 268,00 € · puhaskasum 139 886,00 €
müügitulu 430 624,00 € · puhaskasum 58 524,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jaama tn 77 · 65604 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20065520 / 5
müügitulu 364 961,00 € · puhaskahjum 41 873,00 €
müügitulu 520 741,00 € · puhaskasum 22 256,00 €
müügitulu 342 002,00 € · puhaskasum 75 149,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Väimela alevik, Põllu tee 3 · 65566 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20065520 / 2
müügitulu 237 756,00 € · puhaskasum 77 991,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026