Remmelgamaa OÜ
Piimakarjakasvatus
23.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 9 262,76 € → 9 758,24 € · suurenes 495,48 € · sh tasumisgraafikus 9 758,24 € · graafiku lõpp 20.08.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 31 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 11,3 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 293 366,00 | 449 672,00 | 299 872,00 | 290 376,00 | 316 449,00 |
| Ärikasum (€) | 48 223,00 | 59 715,00 | 222 671,00 | 61 817,00 | -9 455,00 |
| Puhaskasum (€) | 28 980,00 | 42 646,00 | 198 562,00 | 32 245,00 | -45 389,00 |
| Varad (€) | 1 568 751,00 | 1 490 454,00 | 1 604 990,00 | 1 546 391,00 | 1 488 336,00 |
| Kohustised (€) | 852 438,00 | 732 547,00 | 663 734,00 | 589 697,00 | 587 631,00 |
| Omakapital (€) | 716 313,00 | 757 907,00 | 941 256,00 | 956 694,00 | 900 705,00 |
| Raha (€) | 38 662,00 | 42 448,00 | 2 617,00 | 2 537,00 | 8 573,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 901 tuh €
- Kohustised
- 588 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 80,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
11,3 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
9 262,76 € → 9 758,24 € · suurenes 495,48 € · sh tasumisgraafikus 9 758,24 € · graafiku lõpp 20.08.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
10 758,24 € → 9 262,76 € · vähenes 1 495,48 € · sh tasumisgraafikus 9 262,76 € · graafiku lõpp 20.08.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
10 518,31 € → 10 758,24 € · suurenes 239,93 € · sh tasumisgraafikus 10 758,24 € · graafiku lõpp 20.08.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
6 170,32 € → 10 518,31 € · suurenes 4 347,99 € · sh tasumisgraafikus 10 518,31 € · graafiku lõpp 20.08.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
Varasemad muutused
7 785,05 € → 6 170,32 € · vähenes 1 614,73 € · sh tasumisgraafikus 6 170,32 € · graafiku lõpp 10.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
8 073,65 € → 7 785,05 € · vähenes 288,60 € · sh tasumisgraafikus 7 785,05 € · graafiku lõpp 10.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
9 688,38 € → 8 073,65 € · vähenes 1 614,73 € · sh tasumisgraafikus 8 073,65 € · graafiku lõpp 10.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
9 645,38 € → 9 688,38 € · suurenes 43,00 € · sh tasumisgraafikus 9 688,38 € · graafiku lõpp 10.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
müügitulu 316 449,00 € · puhaskahjum 45 389,00 €
müügitulu 290 376,00 € · puhaskasum 32 245,00 €
müügitulu 299 872,00 € · puhaskasum 198 562,00 €
müügitulu 449 672,00 € · puhaskasum 42 646,00 €
müügitulu 293 366,00 € · puhaskasum 28 980,00 €
müügitulu 276 732,00 € · puhaskasum 28 104,00 €
müügitulu 243 560,00 € · puhaskasum 35 155,00 €
müügitulu 279 126,00 € · puhaskasum 46 266,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Anija vald, Lilli küla, Remmelgamaa · 74414 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10188270 / 5
müügitulu 156 917,00 € · puhaskasum 239 392,00 €
120 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
müügitulu 176 581,00 € · puhaskasum 62 991,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026