OÜ Müttajad
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 36 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 913,00 | 9 933,00 | 9 230,00 | 11 414,00 | 23 551,00 |
| Ärikasum (€) | 2 477,00 | 3 771,00 | -2 442,00 | 4 079,00 | 21 168,00 |
| Puhaskasum (€) | 106 569,00 | 98 602,00 | 140 756,00 | 156 324,00 | 197 302,00 |
| Varad (€) | 234 319,00 | 311 326,00 | 402 864,00 | 489 065,00 | 638 046,00 |
| Kohustised (€) | 1 602,00 | 826,00 | 0,00 | 877,00 | 1 556,00 |
| Omakapital (€) | 232 717,00 | 310 500,00 | 402 864,00 | 488 188,00 | 636 490,00 |
| Raha (€) | 19 794,00 | 19 476,00 | 32 092,00 | 30 097,00 | 76 306,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 638 tuh €
- Omakapital
- 636 tuh €
- Kohustised
- 1,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 353 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 23 551,00 € · puhaskasum 197 302,00 €
müügitulu 11 414,00 € · puhaskasum 156 324,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 9 230,00 € · puhaskasum 140 756,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vana-Kalamaja tn 6-11 · 10412 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10188127 / 7
müügitulu 9 933,00 € · puhaskasum 98 602,00 €
müügitulu 6 913,00 € · puhaskasum 106 569,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 81 008,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 29 398,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 8 080,00 €
müügitulu 2 225,00 € · puhaskasum 504,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Õle tn 2-15 · 10611 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10188127 / 5
müügitulu 69 547,00 € · puhaskasum 44 430,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026