Metsakasvatustööd OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 58 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.03.2020: Istutustööd 2020-2023 Edela piirkonnas.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 13 521,00 | 0,00 | 0,00 |
| Puhaskasum (€) | 672,00 | -7 059,00 | -10 355,00 |
| Varad (€) | 22 025,00 | 14 966,00 | 4 611,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 22 025,00 | 14 966,00 | 4 611,00 |
| Raha (€) | 2 919,00 | 2 759,00 | 2 759,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,6 tuh €
- Omakapital
- 4,6 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 2. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Riigihanked
2018–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 10 355,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 7 059,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 13 521,00 € · puhaskasum 672,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Riia mnt 52/1-9 · 80013 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30052033 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Riia mnt 52/1-9 · 80013 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30052033 / 3
Metsakasvatustööd OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 30052033
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.11.2026