EfTEN SPV14 OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 71 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 234 531,00 | 250 234,00 | 257 741,00 | 265 474,00 | 267 421,00 |
| Ärikasum (€) | 228 587,00 | 254 289,00 | 19 588,00 | 336 047,00 | 199 474,00 |
| Puhaskasum (€) | 178 669,00 | 213 551,00 | -51 318,00 | 179 430,00 | 119 363,00 |
| Varad (€) | 2 937 222,00 | 2 979 864,00 | 2 745 852,00 | 2 900 377,00 | 2 854 001,00 |
| Kohustised (€) | 1 221 277,00 | 1 086 368,00 | 952 674,00 | 1 259 769,00 | 1 171 030,00 |
| Omakapital (€) | 1 715 945,00 | 1 893 496,00 | 1 793 178,00 | 1 640 608,00 | 1 682 971,00 |
| Raha (€) | 67 213,00 | 89 864,00 | 75 852,00 | 140 377,00 | 144 001,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 68,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 267 421,00 € · puhaskasum 119 363,00 €
müügitulu 265 474,00 € · puhaskasum 179 430,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 257 741,00 € · puhaskahjum 51 318,00 €
müügitulu 250 234,00 € · puhaskasum 213 551,00 €
müügitulu 234 531,00 € · puhaskasum 178 669,00 €
müügitulu 244 728,00 € · puhaskasum 169 869,00 €
müügitulu 242 946,00 € · puhaskasum 155 491,00 €
müügitulu 257 760,00 € · puhaskasum 194 190,00 €
müügitulu 318 240,00 € · puhaskahjum 194 064,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 5 · 10114 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10186766 / 4
müügitulu 318 240,00 € · puhaskasum 249 649,00 €
EfTEN Kinnisvarafond AS osalus muutus: 2 500,00 € → 100% · 3 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10186766 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026