OÜ Erand 913
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 86 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 116 180,00 | 113 583,00 | 181 887,00 | 125 196,00 | 104 871,00 |
| Ärikasum (€) | 32 707,00 | 41 492,00 | 36 627,00 | 31 715,00 | 28 140,00 |
| Puhaskasum (€) | 26 303,00 | 34 898,00 | 31 906,00 | 23 338,00 | 28 170,00 |
| Varad (€) | 61 578,00 | 56 613,00 | 65 763,00 | 47 933,00 | 94 671,00 |
| Kohustised (€) | 7 023,00 | 8 162,00 | 14 905,00 | 21 736,00 | 40 303,00 |
| Omakapital (€) | 54 555,00 | 48 451,00 | 50 858,00 | 26 197,00 | 54 368,00 |
| Raha (€) | 20 760,00 | 23 781,00 | 4 086,00 | 4 103,00 | 55 281,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 94,7 tuh €
- Omakapital
- 54,4 tuh €
- Kohustised
- 40,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 22,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 104 871,00 € · puhaskasum 28 170,00 €
müügitulu 125 196,00 € · puhaskasum 23 338,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 181 887,00 € · puhaskasum 31 906,00 €
müügitulu 113 583,00 € · puhaskasum 34 898,00 €
müügitulu 116 180,00 € · puhaskasum 26 303,00 €
müügitulu 93 452,00 € · puhaskasum 16 194,00 €
müügitulu 81 287,00 € · puhaskasum 52 382,00 €
müügitulu 73 874,00 € · puhaskasum 140 120,00 €
müügitulu 59 351,00 € · puhaskasum 27 650,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rohu tn 21b-6 · 10612 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10186310 / 5
müügitulu 50 090,00 € · puhaskasum 13 390,00 €
Kristel Vanasaun – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10186310 / 3
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026