KV Infra OÜ
Maanteede ja kiirteede ehitus
10.08.2026 võitis hanke: Patika – Vaida (Veskitaguse küla ja Suuresta küla) kergliiklustee ja tänavavalgustuse ehitustööd.
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 119 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,1 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 377 896,00 | 2 105 448,00 | 1 537 394,00 | 1 617 736,00 | 2 014 570,00 |
| Ärikasum (€) | 493 471,00 | 350 576,00 | 148 262,00 | 72 213,00 | 292 482,00 |
| Puhaskasum (€) | 409 990,00 | 265 640,00 | 109 989,00 | 15 791,00 | 288 559,00 |
| Varad (€) | 1 356 189,00 | 1 488 346,00 | 1 290 660,00 | 1 108 528,00 | 1 297 538,00 |
| Kohustised (€) | 290 013,00 | 548 004,00 | 423 444,00 | 523 131,00 | 423 582,00 |
| Omakapital (€) | 1 066 176,00 | 940 342,00 | 867 216,00 | 585 397,00 | 873 956,00 |
| Raha (€) | 748 934,00 | 687 865,00 | 534 652,00 | 65 943,00 | 586 692,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 9,00 | 9,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,3 mln €
- Omakapital
- 874 tuh €
- Kohustised
- 424 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 784 tuh €
- Riiklikud maksud
- 109 tuh €
- Tööjõumaksud
- 32,0 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 43
- Teadaolev maht
- Vähemalt 15,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
2,1 mln € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 014 570,00 € · puhaskasum 288 559,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Lootuse pst 62 · 11616 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10185284 / 11
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 617 736,00 € · puhaskasum 15 791,00 €
müügitulu 1 537 394,00 € · puhaskasum 109 989,00 €
müügitulu 2 105 448,00 € · puhaskasum 265 640,00 €
müügitulu 2 377 896,00 € · puhaskasum 409 990,00 €
müügitulu 2 683 227,00 € · puhaskasum 370 030,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Mõigu tee 5 · 75312 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10185284 / 8
müügitulu 1 945 046,00 € · puhaskasum 243 501,00 €
müügitulu 1 001 997,00 € · puhaskasum 112 442,00 €
müügitulu 2 234 433,00 € · puhaskasum 462 852,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Roosaare tee 5a-1 · 75312 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10185284 / 6
müügitulu 1 235 735,00 € · puhaskasum 201 705,00 €
Astero Auto UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10185284
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026