Hepta Group Energy OÜ
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
03.11.2026 võitis hanke: Järva maakond, Türi vald, Lõõla küla, Suurfarmi liitumise tööprojekti koostamine (LC5717, II2265).
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 121 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 146 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 471 005,00 | 496 454,00 | 756 571,00 | 811 534,00 | 682 534,00 |
| Ärikasum (€) | 17 589,00 | 15 298,00 | 235 676,00 | 219 332,00 | -17 862,00 |
| Puhaskasum (€) | 15 588,00 | 12 845,00 | 229 888,00 | 201 795,00 | -29 727,00 |
| Varad (€) | 396 882,00 | 452 656,00 | 935 469,00 | 1 062 328,00 | 990 450,00 |
| Kohustised (€) | 65 357,00 | 108 285,00 | 362 792,00 | 348 053,00 | 316 232,00 |
| Omakapital (€) | 331 525,00 | 344 371,00 | 572 677,00 | 714 275,00 | 674 218,00 |
| Raha (€) | 208 452,00 | 184 710,00 | 448 558,00 | 327 373,00 | 377 498,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 5,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 990 tuh €
- Omakapital
- 674 tuh €
- Kohustised
- 316 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 259 tuh €
- Riiklikud maksud
- 56,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,0 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 52
- Teadaolev maht
- Vähemalt 7,5 mln €
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
146 tuh € · 11 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 682 534,00 € · puhaskahjum 29 727,00 €
müügitulu 811 534,00 € · puhaskasum 201 795,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 756 571,00 € · puhaskasum 229 888,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Teaduspargi tn 6/1 · 12618 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10185108 / 10
müügitulu 496 454,00 € · puhaskasum 12 845,00 €
müügitulu 471 005,00 € · puhaskasum 15 588,00 €
müügitulu 368 645,00 € · puhaskasum 1 466,00 €
müügitulu 402 776,00 € · puhaskasum 115 849,00 €
müügitulu 375 467,00 € · puhaskasum 11 499,00 €
müügitulu 338 858,00 € · puhaskasum 91 715,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 2/1 · 12618 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10185108 / 7
müügitulu 200 840,00 € · puhaskasum 78 183,00 €
Hepta Group Energy OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10185108 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
KleMaz OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10185108
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.07.2026