P.N. Invest OÜ
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 129 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 21 726,00 | 22 342,00 | 21 750,00 | 24 474,00 | 27 287,00 |
| Ärikasum (€) | 18 156,00 | 19 211,00 | 19 446,00 | 20 910,00 | 24 984,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 825,00 | 18 012,00 | 20 080,00 | 20 713,00 | 27 420,00 |
| Varad (€) | 41 048,00 | 70 219,00 | 78 692,00 | 86 147,00 | 92 022,00 |
| Kohustised (€) | 5 158,00 | 23 032,00 | 11 425,00 | 18 420,00 | 15 875,00 |
| Omakapital (€) | 35 890,00 | 47 187,00 | 67 267,00 | 67 727,00 | 76 147,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 9 023,00 | 21 618,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 92,0 tuh €
- Omakapital
- 76,1 tuh €
- Kohustised
- 15,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 4,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 27 287,00 € · puhaskasum 27 420,00 €
müügitulu 24 474,00 € · puhaskasum 20 713,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 21 750,00 € · puhaskasum 20 080,00 €
müügitulu 22 342,00 € · puhaskasum 18 012,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Laanelinnu tee 1-5 · 74001 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10184776 / 4
müügitulu 21 726,00 € · puhaskasum 21 825,00 €
müügitulu 17 565,00 € · puhaskasum 14 806,00 €
müügitulu 3 550,00 € · puhaskasum 1 699,00 €
müügitulu 3 816,00 € · puhaskasum 351,00 €
müügitulu 10 290,00 € · puhaskasum 3 106,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 3-33 · 74001 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10184776 / 2
müügitulu 15 050,00 € · puhaskasum 4 347,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.08.2026