OÜ Tiialo
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 146 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 219 380,00 | 278 169,00 | 312 215,00 | 295 585,00 | 386 369,00 |
| Ärikasum (€) | 17 737,00 | 1 109,00 | 12 799,00 | -22 852,00 | 421,00 |
| Puhaskasum (€) | 17 737,00 | 1 109,00 | 12 799,00 | -22 852,00 | 421,00 |
| Varad (€) | 141 084,00 | 186 000,00 | 189 788,00 | 207 431,00 | 222 678,00 |
| Kohustised (€) | 70 896,00 | 114 703,00 | 105 692,00 | 146 187,00 | 161 013,00 |
| Omakapital (€) | 70 188,00 | 71 297,00 | 84 096,00 | 61 244,00 | 61 665,00 |
| Raha (€) | 18 213,00 | 11 693,00 | 32 414,00 | 16 804,00 | 36 970,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 223 tuh €
- Omakapital
- 61,7 tuh €
- Kohustised
- 161 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 125 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,0 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,2 tuh € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 386 369,00 € · puhaskasum 421,00 €
müügitulu 295 585,00 € · puhaskahjum 22 852,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 312 215,00 € · puhaskasum 12 799,00 €
müügitulu 278 169,00 € · puhaskasum 1 109,00 €
müügitulu 219 380,00 € · puhaskasum 17 737,00 €
müügitulu 222 001,00 € · puhaskasum 32 368,00 €
müügitulu 107 243,00 € · puhaskasum 4 003,00 €
müügitulu 87 360,00 € · puhaskasum 760,00 €
müügitulu 60 761,00 € · puhaskasum 141,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kastre vald, Melliste küla, Järve tee 16 · 62318 · kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Mäksa vald, Melliste küla, Järve tee 16 · 62301 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20064302 / 4, Kanne Ä 20064302 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 44 442,00 € · puhaskasum 356,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · OÜ Tiialo: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20064302
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026