Noorus OÜ
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 152 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 04.05.2022: Majutusteenus Eesti piires Eesti Energia AS-ile ja tema tütarettevõtjatele.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 77,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 202 161,00 | 5 537 778,00 | 5 661 973,00 | 6 343 900,00 | 6 460 885,00 |
| Ärikasum (€) | -587 645,00 | -902 889,00 | 115 743,00 | 238 019,00 | 295 996,00 |
| Puhaskasum (€) | -612 546,00 | -913 726,00 | 117 348,00 | 241 167,00 | 301 658,00 |
| Varad (€) | 1 604 484,00 | 1 331 521,00 | 1 607 001,00 | 2 018 943,00 | 2 232 534,00 |
| Kohustised (€) | 2 211 819,00 | 2 852 582,00 | 3 010 713,00 | 3 181 488,00 | 3 093 421,00 |
| Omakapital (€) | -607 335,00 | -1 521 061,00 | -1 403 712,00 | -1 162 545,00 | -860 887,00 |
| Raha (€) | 161 896,00 | 73 323,00 | 405 043,00 | 797 430,00 | 1 047 353,00 |
| Töötajate arv | — | — | 151,00 | 141,00 | 134,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,2 mln €
- Omakapital
- -861 tuh €
- Kohustised
- 3,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 448 tuh €
- Tööjõumaksud
- 261 tuh €
- Töötajaid
- 144,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
77,2 tuh € · 64 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 460 885,00 € · puhaskasum 301 658,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 6 343 900,00 € · puhaskasum 241 167,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 5 661 973,00 € · puhaskasum 117 348,00 €
müügitulu 5 537 778,00 € · puhaskahjum 913 726,00 €
müügitulu 3 202 161,00 € · puhaskahjum 612 546,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 137 097,00 € · puhaskahjum 761 879,00 €
müügitulu 6 705 004,00 € · puhaskasum 165 340,00 €
müügitulu 6 778 430,00 € · puhaskasum 504 464,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, L. Koidula tn 19d · 29023 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10183864 / 8
müügitulu 5 593 932,00 € · puhaskahjum 114 120,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, L. Koidula tn 19d · 29023 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10183864 / 6
müügitulu 5 211 105,00 € · puhaskasum 33 746,00 €
PBL-SYSTEM S.A. osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 10 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10183864 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026