Luha Hooldus
Merekalapüük
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 160 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 6,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 17 679,00 | 21 028,00 | 22 840,00 | 15 644,00 | 13 615,00 |
| Ärikasum (€) | 231,00 | 1 183,00 | -1 005,00 | -1 851,00 | 160,00 |
| Puhaskasum (€) | 69,00 | 1 040,00 | -1 221,00 | -1 882,00 | 160,00 |
| Varad (€) | 46 309,00 | 47 115,00 | 47 446,00 | 40 530,00 | 37 421,00 |
| Kohustised (€) | 12 093,00 | 11 860,00 | 13 412,00 | 8 378,00 | 5 109,00 |
| Omakapital (€) | 34 216,00 | 35 255,00 | 34 034,00 | 32 152,00 | 32 312,00 |
| Raha (€) | 2 380,00 | 1 249,00 | 7 640,00 | 5 060,00 | 966,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 37,4 tuh €
- Omakapital
- 32,3 tuh €
- Kohustised
- 5,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 913 €
Avaliku sektori maksed
2026
6,4 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 13 615,00 € · puhaskasum 160,00 €
müügitulu 15 644,00 € · puhaskahjum 1 882,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 22 840,00 € · puhaskahjum 1 221,00 €
müügitulu 21 028,00 € · puhaskasum 1 040,00 €
müügitulu 17 679,00 € · puhaskasum 69,00 €
müügitulu 13 887,00 € · puhaskasum 1 464,00 €
müügitulu 21 991,00 € · puhaskasum 15 821,00 €
müügitulu 4 900,00 € · puhaskasum 8 011,00 €
müügitulu 7 106,00 € · puhaskasum 1 280,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Tõlluste küla, Ilo · 94124 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30051465 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Pihtla vald, Tõlluste küla, Ilo · 94124 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 30051465 / 2
müügitulu 4 179,00 € · puhaskasum 329,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026