Persistence OÜ
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 162 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 23 659,00 | 35 236,00 | 61 656,00 | 64 372,00 | 61 895,00 |
| Ärikasum (€) | 2 033,00 | 3 911,00 | 23 773,00 | 15 841,00 | 24 239,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 915,00 | 3 878,00 | 13 774,00 | 15 841,00 | 23 479,00 |
| Varad (€) | 50 344,00 | 51 721,00 | 64 861,00 | 83 454,00 | 160 591,00 |
| Kohustised (€) | 8 914,00 | 6 413,00 | 5 804,00 | 8 556,00 | 62 214,00 |
| Omakapital (€) | 41 430,00 | 45 308,00 | 59 057,00 | 74 898,00 | 98 377,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 33 951,00 | 17 285,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 161 tuh €
- Omakapital
- 98,4 tuh €
- Kohustised
- 62,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 8,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 61 895,00 € · puhaskasum 23 479,00 €
müügitulu 64 372,00 € · puhaskasum 15 841,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 61 656,00 € · puhaskasum 13 774,00 €
müügitulu 35 236,00 € · puhaskasum 3 878,00 €
müügitulu 23 659,00 € · puhaskasum 1 915,00 €
müügitulu 23 606,00 € · puhaskahjum 16 679,00 €
müügitulu 32 418,00 € · puhaskasum 5 727,00 €
müügitulu 38 291,00 € · puhaskasum 10 177,00 €
müügitulu 61 744,00 € · puhaskasum 17 477,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Sakala tn 15 · 80028 · kanne 2 · Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Sakala tn 15 · 80028 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30051451 / 3, Kanne Ä 30051451 / 2
müügitulu 32 371,00 € · puhaskasum 15 160,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026