Dermatology OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 168 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 124 330,00 | 108 079,00 | 192 521,00 | 80 626,00 | 77 525,00 |
| Ärikasum (€) | 23 147,00 | 34 189,00 | 41 932,00 | -33 974,00 | 6 393,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 156,00 | 34 199,00 | 41 946,00 | -33 954,00 | 6 399,00 |
| Varad (€) | 290 119,00 | 322 308,00 | 363 256,00 | 292 560,00 | 299 280,00 |
| Kohustised (€) | 8 299,00 | 6 288,00 | 5 290,00 | 8 548,00 | 8 869,00 |
| Omakapital (€) | 281 820,00 | 316 020,00 | 357 966,00 | 284 012,00 | 290 411,00 |
| Raha (€) | 129 210,00 | 112 483,00 | 113 573,00 | 64 617,00 | 64 073,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 299 tuh €
- Omakapital
- 290 tuh €
- Kohustised
- 8,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 77 525,00 € · puhaskasum 6 399,00 €
müügitulu 80 626,00 € · puhaskahjum 33 954,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 192 521,00 € · puhaskasum 41 946,00 €
müügitulu 108 079,00 € · puhaskasum 34 199,00 €
müügitulu 124 330,00 € · puhaskasum 23 156,00 €
müügitulu 40 316,00 € · puhaskahjum 28 363,00 €
müügitulu 30 537,00 € · puhaskahjum 43 256,00 €
müügitulu 43 487,00 € · puhaskasum 4 283,00 €
müügitulu 103 861,00 € · puhaskasum 66 981,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139a · 11317 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10183294 / 4
müügitulu 199 959,00 € · puhaskasum 158 331,00 €
Dermatology OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10183294 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026