Premium Brands OÜ
Mujal liigitamata toiduainete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 176 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 78,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 228 820,00 | 275 449,00 | 303 622,00 | 364 165,00 | 387 708,00 |
| Ärikasum (€) | 5 718,00 | -33 155,00 | 11 527,00 | 33 929,00 | 16 687,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 138,00 | -38 206,00 | 2 112,00 | 25 481,00 | 16 578,00 |
| Varad (€) | 154 535,00 | 151 771,00 | 199 934,00 | 188 564,00 | 202 875,00 |
| Kohustised (€) | 99 563,00 | 135 205,00 | 181 256,00 | 144 405,00 | 142 138,00 |
| Omakapital (€) | 54 972,00 | 16 566,00 | 18 678,00 | 44 159,00 | 60 737,00 |
| Raha (€) | 19 281,00 | 4 601,00 | 4 213,00 | 14 855,00 | 2 429,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 203 tuh €
- Omakapital
- 60,7 tuh €
- Kohustised
- 142 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 161 tuh €
- Riiklikud maksud
- 11,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
78,8 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 387 708,00 € · puhaskasum 16 578,00 €
müügitulu 364 165,00 € · puhaskasum 25 481,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Kraavi küla, Lillemäe · 66409 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10183005 / 10
müügitulu 303 622,00 € · puhaskasum 2 112,00 €
müügitulu 275 449,00 € · puhaskahjum 38 206,00 €
müügitulu 228 820,00 € · puhaskasum 3 138,00 €
müügitulu 220 261,00 € · puhaskasum 3 076,00 €
müügitulu 172 571,00 € · puhaskasum 10 916,00 €
müügitulu 186 334,00 € · puhaskasum 1 933,00 €
müügitulu 122 530,00 € · puhaskasum 2 328,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 19-70 · 10143 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10183005 / 7
müügitulu 71 351,00 € · puhaskasum 25 570,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.08.2026