OÜ Renardix
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 176 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 26 018,00 | 18 640,00 | 21 412,00 | 18 030,00 | 23 297,00 |
| Ärikasum (€) | 3 024,00 | -3 729,00 | 1 748,00 | -660,00 | 2 982,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 024,00 | -3 729,00 | 498,00 | -757,00 | 2 982,00 |
| Varad (€) | 49 719,00 | 36 057,00 | 26 487,00 | 21 577,00 | 23 276,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 68,00 | 5 000,00 | 3 846,00 | 2 564,00 |
| Omakapital (€) | 49 719,00 | 35 989,00 | 21 487,00 | 17 731,00 | 20 712,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 16 376,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 23,3 tuh €
- Omakapital
- 20,7 tuh €
- Kohustised
- 2,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 71 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 23 297,00 € · puhaskasum 2 982,00 €
müügitulu 18 030,00 € · puhaskahjum 757,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 21 412,00 € · puhaskasum 498,00 €
müügitulu 18 640,00 € · puhaskahjum 3 729,00 €
müügitulu 26 018,00 € · puhaskasum 3 024,00 €
Meeri Rebane – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30051342 / 9
müügitulu 32 895,00 € · puhaskasum 8 886,00 €
müügitulu 29 131,00 € · puhaskasum 12 215,00 €
müügitulu 22 170,00 € · puhaskasum 10 133,00 €
müügitulu 15 505,00 € · puhaskasum 6 827,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kastani põik 15-1 · 80020 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30051342 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Kastani põik 15-1 · 80020 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30051342 / 6
müügitulu 14 670,00 € · puhaskasum 4 809,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026