Solve et Coagula Osaühing
Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus
15.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 181 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 12 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.02.2023: Isikukeskse erihoolekande teenusmudeli rakendamine Tori vallas 2023-2024.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 193 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 216 977,00 | 206 883,00 | 226 732,00 | 255 668,00 | 345 115,00 |
| Ärikasum (€) | 5 855,00 | 54 254,00 | 35 639,00 | 22 002,00 | 56 953,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 226,00 | 49 510,00 | 23 971,00 | 9 375,00 | 27 100,00 |
| Varad (€) | 679 066,00 | 775 931,00 | 787 622,00 | 1 105 828,00 | 1 106 213,00 |
| Kohustised (€) | 647 746,00 | 695 102,00 | 682 822,00 | 991 653,00 | 964 938,00 |
| Omakapital (€) | 31 320,00 | 80 829,00 | 104 800,00 | 114 175,00 | 141 275,00 |
| Raha (€) | 2 474,00 | 2 601,00 | 8 820,00 | 8 140,00 | 49 695,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 10,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 141 tuh €
- Kohustised
- 965 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 16,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,0 tuh €
- Töötajaid
- 27,00
Riigihanked
2017–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
193 tuh € · 103 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 6 573,96 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 345 115,00 € · puhaskasum 27 100,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 255 668,00 € · puhaskasum 9 375,00 €
müügitulu 226 732,00 € · puhaskasum 23 971,00 €
müügitulu 206 883,00 € · puhaskasum 49 510,00 €
müügitulu 216 977,00 € · puhaskasum 2 226,00 €
müügitulu 154 828,00 € · puhaskasum 9 219,00 €
müügitulu 154 020,00 € · puhaskasum 5 029,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Haapsalu mnt 39 · 80029 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30051315 / 8
müügitulu 164 379,00 € · puhaskasum 5 186,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Vanapargi tn 2 · 80013 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30051315 / 7
müügitulu 92 145,00 € · puhaskasum 408,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Vanapargi tn 2 · 80013 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30051315 / 5
müügitulu 53 034,00 € · puhaskasum 3 473,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026