OÜ T-Kruus
Maastiku hooldus ja korrashoid
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 183 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 175 000,00 | 91 100,00 | 0,00 | 149 225,00 | 21 490,00 |
| Ärikasum (€) | 133 154,00 | 40 592,00 | -71 968,00 | 97 132,00 | -93 460,00 |
| Puhaskasum (€) | 303 822,00 | 417 531,00 | 253 122,00 | 697 803,00 | 255 623,00 |
| Varad (€) | 1 207 689,00 | 1 503 590,00 | 1 773 643,00 | 2 256 643,00 | 2 615 803,00 |
| Kohustised (€) | 85 068,00 | 68 438,00 | 85 369,00 | 179 566,00 | 283 103,00 |
| Omakapital (€) | 1 122 621,00 | 1 435 152,00 | 1 688 274,00 | 2 077 077,00 | 2 332 700,00 |
| Raha (€) | 266 683,00 | 52 802,00 | 105 230,00 | 12 883,00 | 2 933,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,6 mln €
- Omakapital
- 2,3 mln €
- Kohustised
- 283 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,0 tuh €
Muutused
müügitulu 21 490,00 € · puhaskasum 255 623,00 €
müügitulu 149 225,00 € · puhaskasum 697 803,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Märjamaa vald, Mõisamaa küla, Mõisamaa mõis · 78237 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10182699 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 253 122,00 €
müügitulu 91 100,00 € · puhaskasum 417 531,00 €
müügitulu 175 000,00 € · puhaskasum 303 822,00 €
müügitulu 79 100,00 € · puhaskahjum 4 718,00 €
müügitulu 41 675,00 € · puhaskasum 130 898,00 €
müügitulu 59 990,00 € · puhaskasum 150 235,00 €
müügitulu 42 002,00 € · puhaskasum 501 303,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Märjamaa vald, Mõisamaa küla, Ökokeskuse · 78237 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10182699 / 4
müügitulu 7 959,00 € · puhaskasum 5 821,00 €
OÜ T-Kruus: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10182699 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026