Anestra OÜ
Iluhooldus ja muud iluteenused
05.11.2026 · Juhatusest lahkusid Andra Leppik ja Rasmus Leppik.
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 196 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 26 719,00 | 8 997,00 | 16 460,00 | 3 886,00 | 270,00 |
| Ärikasum (€) | 6 036,00 | -4 114,00 | -2 372,00 | -586,00 | -166,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 036,00 | -4 114,00 | -2 372,00 | -586,00 | -166,00 |
| Varad (€) | 10 499,00 | 6 367,00 | 3 995,00 | 3 409,00 | 3 243,00 |
| Kohustised (€) | 18,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 10 481,00 | 6 367,00 | 3 995,00 | 3 409,00 | 3 243,00 |
| Raha (€) | 9 837,00 | 5 980,00 | 3 804,00 | 3 262,00 | 3 136,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | — | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 3,2 tuh €
- Omakapital
- 3,2 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10182371 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 270,00 € · puhaskahjum 166,00 €
müügitulu 3 886,00 € · puhaskahjum 586,00 €
müügitulu 16 460,00 € · puhaskahjum 2 372,00 €
müügitulu 8 997,00 € · puhaskahjum 4 114,00 €
müügitulu 26 719,00 € · puhaskasum 6 036,00 €
müügitulu 19 557,00 € · puhaskasum 1 750,00 €
müügitulu 16 927,00 € · puhaskahjum 1 083,00 €
müügitulu 8 650,00 € · puhaskahjum 4 977,00 €
müügitulu 3 552,00 € · puhaskahjum 5 282,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lootsi tn 8 · 10151 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10182371 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 485,00 € · puhaskasum 682,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Anestra OÜ: Kanne 3 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 3 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10182371 / 3
Majandusaasta periood muutus: 26.04 · 25.04 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10182371 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Blue Studio UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10182371
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.11.2026