OÜ Supeluse Hotell
Hotellid ja muu sarnane majutus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 204 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 42,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 804 353,00 | 5 356 943,00 | 5 676 496,00 | 5 501 193,00 | 5 508 984,00 |
| Ärikasum (€) | 101 511,00 | 196 937,00 | 143 264,00 | 13 305,00 | 99 761,00 |
| Puhaskasum (€) | 100 355,00 | 196 344,00 | 143 173,00 | 16 717,00 | 104 524,00 |
| Varad (€) | 1 112 568,00 | 1 327 325,00 | 1 420 751,00 | 1 337 039,00 | 1 389 724,00 |
| Kohustised (€) | 862 693,00 | 881 106,00 | 831 359,00 | 730 930,00 | 679 091,00 |
| Omakapital (€) | 249 875,00 | 446 219,00 | 589 392,00 | 606 109,00 | 710 633,00 |
| Raha (€) | 453 536,00 | 655 697,00 | 671 102,00 | 500 383,00 | 570 734,00 |
| Töötajate arv | — | — | 80,00 | 84,00 | 84,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 711 tuh €
- Kohustised
- 679 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 308 tuh €
- Tööjõumaksud
- 199 tuh €
- Töötajaid
- 107,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
42,4 tuh € · 32 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 508 984,00 € · puhaskasum 104 524,00 €
müügitulu 5 501 193,00 € · puhaskasum 16 717,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 5 676 496,00 € · puhaskasum 143 173,00 €
müügitulu 5 356 943,00 € · puhaskasum 196 344,00 €
müügitulu 3 804 353,00 € · puhaskasum 100 355,00 €
müügitulu 3 673 280,00 € · puhaskahjum 47 550,00 €
müügitulu 4 558 718,00 € · puhaskasum 76 911,00 €
müügitulu 4 179 696,00 € · puhaskasum 56 977,00 €
müügitulu 3 989 164,00 € · puhaskasum 51 251,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ranna pst 1 · 80010 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10181830 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Ranna pst 1 · 80010 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10181830 / 9
müügitulu 3 866 321,00 € · puhaskasum 87 277,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026