OÜ Vennad Ultrad
Ehitusplatside ettevalmistus
18.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 204 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 372 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 77 629,00 | 66 559,00 | 73 233,00 | 59 184,00 | 84 277,00 |
| Ärikasum (€) | 32 612,00 | 27 720,00 | 619,00 | 7 521,00 | 26 129,00 |
| Puhaskasum (€) | 31 025,00 | 24 404,00 | -4 730,00 | 2 607,00 | 23 145,00 |
| Varad (€) | 239 069,00 | 206 498,00 | 192 365,00 | 179 914,00 | 177 663,00 |
| Kohustised (€) | 161 470,00 | 104 496,00 | 95 090,00 | 80 032,00 | 54 636,00 |
| Omakapital (€) | 77 599,00 | 102 002,00 | 97 275,00 | 99 882,00 | 123 027,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 1 594,00 | 265,00 | 330,00 | 9 867,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 178 tuh €
- Omakapital
- 123 tuh €
- Kohustised
- 54,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 10,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
372 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 290,37 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
1 605,93 € → 835,93 € · vähenes 770,00 € · sh tasumisgraafikus 75,00 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
791,45 € → 1 605,93 € · suurenes 814,48 € · sh tasumisgraafikus 791,45 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
1 791,45 € → 791,45 € · vähenes 1 000,00 € · sh tasumisgraafikus 791,45 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
Varasemad muutused
1 791,45 € → 1 791,45 € · sh tasumisgraafikus 791,45 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
2 597,77 € → 1 791,45 € · vähenes 806,32 € · sh tasumisgraafikus 1 791,45 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
2 791,45 € → 2 597,77 € · vähenes 193,68 € · sh tasumisgraafikus 1 791,45 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
2 597,77 € → 2 791,45 € · suurenes 193,68 € · sh tasumisgraafikus 2 791,45 € · graafiku lõpp 29.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.04.2026
müügitulu 84 277,00 € · puhaskasum 23 145,00 €
müügitulu 59 184,00 € · puhaskasum 2 607,00 €
müügitulu 73 233,00 € · puhaskahjum 4 730,00 €
müügitulu 66 559,00 € · puhaskasum 24 404,00 €
müügitulu 77 629,00 € · puhaskasum 31 025,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 43 074,00 € · puhaskasum 4 856,00 €
müügitulu 46 445,00 € · puhaskasum 31 174,00 €
müügitulu 24 687,00 € · puhaskahjum 228,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Sürgavere küla, Sürgavere tee 7 · 71401 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30051155 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 32 127,00 € · puhaskasum 10 182,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Ringi tn 9 · 80011 · kanne 3 · Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ringi tn 9 · 80011 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30051155 / 4, Kanne Ä 30051155 / 3
müügitulu 7 630,00 € · puhaskahjum 429,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026