OÜ Spordihooldus
Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 214 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 37,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 234 512,00 | 554 761,00 | 505 133,00 | 693 811,00 | 1 099 454,00 |
| Ärikasum (€) | -10 042,00 | 44 621,00 | -45 203,00 | -80 757,00 | 123 423,00 |
| Puhaskasum (€) | -10 083,00 | 44 621,00 | -46 281,00 | -81 715,00 | 122 925,00 |
| Varad (€) | 91 292,00 | 208 799,00 | 172 065,00 | 221 761,00 | 293 904,00 |
| Kohustised (€) | 50 178,00 | 123 064,00 | 132 611,00 | 263 882,00 | 213 100,00 |
| Omakapital (€) | 41 114,00 | 85 735,00 | 39 454,00 | -42 121,00 | 80 804,00 |
| Raha (€) | 25 936,00 | 23 051,00 | 26 785,00 | 37 200,00 | 51 585,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 294 tuh €
- Omakapital
- 80,8 tuh €
- Kohustised
- 213 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 324 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,6 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
37,0 tuh € · 51 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 099 454,00 € · puhaskasum 122 925,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 46 · 10621 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10181391 / 8
müügitulu 693 811,00 € · puhaskahjum 81 715,00 €
müügitulu 505 133,00 € · puhaskahjum 46 281,00 €
müügitulu 554 761,00 € · puhaskasum 44 621,00 €
müügitulu 234 512,00 € · puhaskahjum 10 083,00 €
müügitulu 264 161,00 € · puhaskasum 14 642,00 €
müügitulu 223 507,00 € · puhaskahjum 8 892,00 €
müügitulu 179 960,00 € · puhaskasum 21 758,00 €
müügitulu 138 451,00 € · puhaskahjum 16 126,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mustamäe tee 60 · 12916 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10181391 / 3
müügitulu 135 308,00 € · puhaskasum 4 778,00 €
OÜ Spordihooldus: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10181391
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.09.2026