Henmark OÜ
Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 218 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 36 481,00 | 35 431,00 | 14 466,00 | 34 270,00 | 14 860,00 |
| Ärikasum (€) | 35 181,00 | 34 108,00 | 13 682,00 | 33 807,00 | 13 813,00 |
| Puhaskasum (€) | 36 430,00 | 30 629,00 | 14 687,00 | 34 071,00 | 23 217,00 |
| Varad (€) | 144 763,00 | 152 210,00 | 167 185,00 | 200 811,00 | 224 028,00 |
| Kohustised (€) | 23 339,00 | 157,00 | 445,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 121 424,00 | 152 053,00 | 166 740,00 | 200 811,00 | 224 028,00 |
| Raha (€) | 24 388,00 | 11 835,00 | 41 810,00 | 30 976,00 | 34 118,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 224 tuh €
- Omakapital
- 224 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 14 860,00 € · puhaskasum 23 217,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 34 270,00 € · puhaskasum 34 071,00 €
müügitulu 14 466,00 € · puhaskasum 14 687,00 €
müügitulu 35 431,00 € · puhaskasum 30 629,00 €
müügitulu 36 481,00 € · puhaskasum 36 430,00 €
müügitulu 32 630,00 € · puhaskasum 29 596,00 €
müügitulu 8 410,00 € · puhaskasum 8 020,00 €
müügitulu 23 480,00 € · puhaskasum 20 283,00 €
müügitulu 8 947,00 € · puhaskasum 15,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Lääne tee 2 · 75304 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10181161 / 5
müügitulu 12 762,00 € · puhaskasum 11 942,00 €
Henmark OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10181161
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026