Arenta OÜ
Elektri- ja sidevõrkude ehitus
15.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 241 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 118 368,00 | 182 086,00 | 209 410,00 | 182 628,00 | 240 186,00 |
| Ärikasum (€) | 2 478,00 | -1 131,00 | -6 602,00 | -2 271,00 | -14 315,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 478,00 | -1 131,00 | -6 602,00 | -3 980,00 | -15 265,00 |
| Varad (€) | 49 811,00 | 49 775,00 | 37 096,00 | 34 633,00 | 35 264,00 |
| Kohustised (€) | 34 023,00 | 35 118,00 | 29 041,00 | 30 557,00 | 46 453,00 |
| Omakapital (€) | 15 788,00 | 14 657,00 | 8 055,00 | 4 076,00 | -11 189,00 |
| Raha (€) | 4 554,00 | 13 623,00 | 0,00 | 3 762,00 | 5 732,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 35,3 tuh €
- Omakapital
- -11,2 tuh €
- Kohustised
- 46,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 42,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,6 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,2 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 868,46 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 240 186,00 € · puhaskahjum 15 265,00 €
müügitulu 182 628,00 € · puhaskahjum 3 980,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 209 410,00 € · puhaskahjum 6 602,00 €
müügitulu 182 086,00 € · puhaskahjum 1 131,00 €
müügitulu 118 368,00 € · puhaskasum 2 478,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 79 789,00 € · puhaskahjum 3 841,00 €
müügitulu 58 083,00 € · puhaskahjum 30 660,00 €
müügitulu 54 060,00 € · puhaskahjum 2 299,00 €
müügitulu 62 760,00 € · puhaskasum 26 564,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Narva tn 42a · 44311 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10180407 / 5
Majandusaasta periood muutus: 11.03 · 10.03 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10180407 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Arenta UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10180407
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026