Matka Farm OÜ
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 253 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 23,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 179 213,00 | 125 357,00 | 700 704,00 | 605 668,00 | 800 631,00 |
| Ärikasum (€) | 57 699,00 | 21 992,00 | 209 345,00 | -16 539,00 | 192 391,00 |
| Puhaskasum (€) | 46 969,00 | 13 151,00 | 196 173,00 | -28 674,00 | 188 914,00 |
| Varad (€) | 579 287,00 | 508 234,00 | 784 683,00 | 676 399,00 | 759 982,00 |
| Kohustised (€) | 322 018,00 | 237 814,00 | 318 090,00 | 238 480,00 | 133 149,00 |
| Omakapital (€) | 257 269,00 | 270 420,00 | 466 593,00 | 437 919,00 | 626 833,00 |
| Raha (€) | 764,00 | 4 835,00 | 44 632,00 | 2 438,00 | 5 735,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 9,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 760 tuh €
- Omakapital
- 627 tuh €
- Kohustised
- 133 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 165 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,3 tuh €
- Töötajaid
- 13,00
Avaliku sektori maksed
2026
23,4 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 800 631,00 € · puhaskasum 188 914,00 €
müügitulu 605 668,00 € · puhaskahjum 28 674,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 700 704,00 € · puhaskasum 196 173,00 €
müügitulu 125 357,00 € · puhaskasum 13 151,00 €
müügitulu 179 213,00 € · puhaskasum 46 969,00 €
müügitulu 109 672,00 € · puhaskasum 43 741,00 €
45 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
müügitulu 147 866,00 € · puhaskasum 15 417,00 €
müügitulu 117 051,00 € · puhaskasum 64 407,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Lüganuse vald, Erra alevik, Veski tn 4 · 43131 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40035482 / 4
müügitulu 46 539,00 € · puhaskasum 38 899,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Sonda vald, Erra alevik, Veski tn 4 · 43131 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40035482 / 2
müügitulu 21 905,00 € · puhaskasum 43 288,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026